بستن بارندگی کشاورزی اصفهان مبارزه با آفت سن

بستن: بارندگی کشاورزی اصفهان مبارزه با آفت سن کشت غلات اردستان

گت بلاگز گیلان تألیف کتاب شهروند کوچولو در مقطع پیش دبستانی

یک جلد کتاب آموزش حقوق شهروندی با نام شهروند کوچولو جهت نخستین بار در گیلان تألیف شد.

تألیف کتاب شهروند کوچولو در مقطع پیش دبستانی

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از رشت؛معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش گیلان گفت: یک جلد کتاب آموزش حقوق شهروندی با عنوان ” شهروند کوچولو “ویژه نوآموزان 5 ساله پیش دبستانی، جهت نخستین بار در استان تألیف شده است است.

سیروس محمدی افزود: معاونت آموزش ابتدایی با فعال کردن کارگروه تولید محتوای دوره پیش دبستانی و با استفاده از آرای صاحب نظران اموزش و تربیت و ادبیات کودک و نوجوان اقدام به تألیف یک جلد کتاب آموزش حقوق شهروندی با عنوان ” شهروند کوچولو ” کرده هست.

عبارات مهم : آموزش

وی اعلام کرد: تدوین این کتاب که دو سال به طول انجامیده ، بعد از اخذ مجوز چاپ از دفتر برنامه ریزی و تألیف کتاب های درسی وزارت آموزش و پرورش ، در شروع سال تحصیلی 97 _ 96 جهت نوآموزان دوره پیش دبستانی تدریس خواهد شد.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش گیلان به مهمترین سرفصلهای این کتاب اشاره کرد و گفت: بهداشت فردی و اجتماعی، نظم و مقررات ، حفاظت از محیط زیست، الگوی صحیح مصرف ، احترام به حقوق دیگران و مهارتهای زندگی در قالب شعر ، قصه و نقاشی های قشنگ در کتاب شهروند کوچولو گنجانده شده است است.

سیروس محمدی تربیت دانش آموزانی قانون گرا و آشنا به حقوق و ارزشهای شهروندی را از بااهمیت ترین اهداف تألیف این کتاب اعلام کرد و تصریح کرد: قرار است در شهریور ماه در مراسمی از این کتاب رونمایی شود.

انتهای پیام/م.ع


واژه های کلیدی: آموزش | حقوق شهروندی | گیلان | تالیف کتاب | شهروند کوچولو | آموزش و پرورش |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog