بستن بارندگی کشاورزی اصفهان مبارزه با آفت سن

بستن: بارندگی کشاورزی اصفهان مبارزه با آفت سن کشت غلات اردستان

گت بلاگز استان ها وضعیت شبکه برق اهواز به حالت عادی برگشت

شرکت توزیع نیروی برق اهواز اعلام کرد: با ترمیم آسیب‌های ناشی از طوفان دیروز در سامانه برق این شهر، شبکه برق اهواز هم‌اکنون در اوضاع پایدار قرار دارد.

وضعیت شبکه برق اهواز به حالت عادی برگشت

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان؛ و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو ، طوفان شدید دیروز بعضی شهرهای خوزستان را درنوردید، به طوری که سرعت باد در آبادان و اهواز به طور میانگین به 50 کیلومتر و در ماهشهر به 60 کیلومتر بر ساعت رسید.
در پی این طوفان و بر اثر بریدگی و اتصال سیم های برق در طول شبکه برق اهواز برق بخش هایی از شهر اهواز و روستاهای اطراف جهت ساعاتی قطع شد.

عبارات مهم : اهواز

بر اساس اعلام شرکت توزیع نیروی برق اهواز، طبق هشدار قبلی مدیریت بحران استانداری خوزستان، از صبح دیروز تمام گروه های عملیاتی این شرکت تحت مدیریت دیسپاچینگ مرکز در حالت آماده باش کامل بودند، پیش از ظهر دیروز به مرور شاهد شدت گرفتن وزش باد در سطح شهر اهواز بودیم که به مرور بر شدت آن افزوده شد.
این پدیده باعث شد خطوطی که در مجاورت باد قرار داشتند زیاد متاثر شده است و در بعضی نقاط قطع برق در چند مرحله به صورت پراکنده در مناطقی از اهواز رخ داد.
همچنین در اثر این پدیده بیش از 25 مورد سیم بریدگی در شبکه فشارمتوسط و قطع فیوز پراکنده ترانس به علت بروز اتصال کوتاه که گاها شاخ و برگ درختان با شبکه داشتند گزارش شده است است.
گروه های عملیاتی در تمام طول وقت اتفاق تاکنون درحال انجام عملیات بوده و غالب مسئله شبکه برطرف شده است است.
در این اتفاق کابل سرویس بعضی از مشترکین نیز در اثر وزش باد شدید دچار اشکال شده است که گروه های عملیاتی درحال برطرف اشکال پیش آمده جهت این شهروندان هستند.
انتهای پیام/ی

واژه های کلیدی: اهواز | خوزستان | خاموشی در اهواز | قطعی برق | تاسیسات برقی | نیروگاه | مدیریت بحران | گرد و خاک

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog