بستن بارندگی کشاورزی اصفهان مبارزه با آفت سن

بستن: بارندگی کشاورزی اصفهان مبارزه با آفت سن کشت غلات اردستان

گت بلاگز اخبار علمی و آموزشی اختراع پارچه‌ای که نور لیزر را به پوست می‌رساند

یک شرکت فرانسوی، پارچه‌ای اختراع کرده است که می‌تواند نور را مستقیما به پوست بیمار برساند. 

اختراع پارچه‌ای که نور لیزر را به پوست می‌رساند

اختراع پارچه ای که نور لیزر را به پوست می رساند

عبارات مهم : ابزار

یک شرکت فرانسوی، پارچه ای اختراع کرده است که می تواند نور را مستقیما به پوست بیمار برساند.

به گزارش ایسنا و به نقل از مدگجت، بسیاری از امراض از جمله آکنه، actinic keratosis، یرقان، بیماری پاژه و پسوریازیس، با استفاده از نور درمانی درمان می شوند.

روکش های نوری تازه جهت تولید روشنایی، از سیستم های LED استفاده می کنند ولی نور انتشار یافته از LEDها در مقایسه با نور لیزر، ضعیف هستند.

اختراع پارچه‌ای که نور لیزر را به پوست می‌رساند

به عبارت دیگر، لامپ های نوری “فوتوداینامیک تراپی” (Photodynamic therapy)به خاطر نور غیرمستقیم و شدیدشان، می توانند دوره های درمانی دردناکی را ایجاد کنند.

شرکت فرانسوی “الیاف پزشکی تکسینوف” (Texinov Medical Textiles)اعلام کرده با کمک کنسرسیوم سلامت اروپا موسوم به “PHOS-ISTOS”، یک پارچه نرم موسوم به “FLUXMEDICARE” اختراع کرده است که نور لیزر را با شدت اوج مستقیما به پوست می رسانند.

یک شرکت فرانسوی، پارچه‌ای اختراع کرده است که می‌تواند نور را مستقیما به پوست بیمار برساند. 

در سرتاسر این پارچه، فیبرهای نوری وجود دارند که نور را از یک لیزر خارجی به پوست انتقال یافته می کنند. جهت بسیاری از کاربردهای این ابزار، ابتدا یک کرم حساس به نور روی پوست استفاده می شود.

سپس، پارچه FLUXMEDICARE به دور پوست پیچیده می شود. نور، تصویر العمل میان اکسیژن موجود در هوا و کرم حساس به نور را فعال می کند و پوست را زیاد نسبت به نور درمانی حساس می سازد.

این ابزار که نرم و انعطاف پذیر هست، در تماس با پوست حتی پوست پاها و دیگر قسمت های بدن که باید به دور آنها پیچیده شود، باقی می ماند.

اختراع پارچه‌ای که نور لیزر را به پوست می‌رساند

با توجه به سطوح درد، در آزمایش های FLUXMEDICARE، گزارش شد که بیماران، هنگام درمان با این ابزار، تقریبا دردی احساس نکردند

واژه های کلیدی: ابزار | پارچه | درمانی | اختراع | استفاده | نور درمانی | اخبار علمی و آموزشی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog