بستن بارندگی کشاورزی اصفهان مبارزه با آفت سن

بستن: بارندگی کشاورزی اصفهان مبارزه با آفت سن کشت غلات اردستان

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی کرملین خواستار حفظ توافق هسته‌ای شد

سخنگوی کاخ کرملین گفت: روسیه بر لزوم حفظ توافقات کنونی بر سر برنامه هسته‌ای کشور عزیزمان ایران تاکید دارد آیا که نشان دهنده اتفاق نظر بسیاری از طرف‌ها است.

کرملین خواستار حفظ توافق هسته‌ای شد

کرملین خواستار حفظ توافق هسته ای شد

عبارات مهم : ایران

سخنگوی کاخ کرملین گفت: روسیه بر لزوم حفظ توافقات کنونی بر سر برنامه هسته ای کشور عزیزمان ایران تاکید دارد آیا که نشان دهنده اتفاق نظر بسیاری از طرف ها است.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دیمیری پسکوف سخنگوی کاخ ریاست جمهوری روسیه روز جمعه (امروز) در پاسخ به سوالی راجع به رویکرد مسکو راجع به تمدید تعلیق تحریم های کشور عزیزمان ایران به وسیله آمریکا، گفت: شما موضع روسیه را در این زمینه می دانید. ما متعهد به لزوم حفظ توافق بر سر برنامه هسته ای کشور عزیزمان ایران هستیم.

کرملین خواستار حفظ توافق هسته‌ای شد

پسکوف ادامه داد: ما بر این باوریم که حفظ این اتفاق نظر و توانایی اجرای توافق از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

اظهارات سخنگوی کرملین بعد از آن بیان می شود که فدریکا موگرینی مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز پنج شنبه بعد از دیدار وزیران امور خارجه کشور عزیزمان ایران و سه کشور اروپایی طرف برجام در بروکسل تاکید کرد: توافق هسته ای به نشانه مهم خود دست یافته است و اتحادیه اروپا از تمام طرف های توافق انتظار دارد که به تعهدات ارزش به طور کامل عمل کنند.

سخنگوی کاخ کرملین گفت: روسیه بر لزوم حفظ توافقات کنونی بر سر برنامه هسته‌ای کشور عزیزمان ایران تاکید دارد آیا که نشان دهنده اتفاق نظر بسیاری از طرف‌ها است.

بنا بر اعلام وزارت امور خارجه آمریکا، انتظار می رود رییس جمهور این کشور روز جمعه تصمیم خود را راجع به تمدید تعلیق تحریم های کشور عزیزمان ایران و تایید توافق هسته ای اعلام کند.

رییس جمهور آمریکا پیش از این در ماه اکتبر از تایید پایبندی کشور عزیزمان ایران به توافق هسته ای خودداری کرد ولی از توافق خارج نشد.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | روسیه | آمریکا | تحریم ها | وزارت امور خارجه آمریکا | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog